Jesteś teraz tu:
Home Plan zajęć
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 
Logowanie



Plan zajęć

Plan Zajęć GOK (wg dni tygodnia)2019/20

Poniedziałek

 

14.30 -15.30

Dziecięcy zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

GOK sala nr 17

15.30 -16.00

Balet „Arabesqeue” Baby gr solo

Alicja Iwańska

Sala nr 21GOK

15.30 -18.00

Trampolina gr I

Wiktoria Weselak-Antoszczyk

Sala Zespół Szkół Kup

15.30 -18.00

Tumbling Sport

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30 -16.00

Studio piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00 -17.00

Zespół wokalny Frelki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00 -17.30

Balet „Arabesqeue” Baby gr starsza

Alicja Iwańska

Sala nr 21

16.30 - 17.30

Mażoretki – Przedszkolaki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

16.00 - 17.30

„Cudaki” – cyrk

Grażyna Chmielowicz Krzysztof Riewold

Duża sala GOK

16.30 - 18.00

Klub Tańca „Dance Team” pary dzieci latino

Sala OSP Chróścice

17.00 -17.45

Dziecięcy zespół Wokalny Dzwoneczki Rytmika

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17 GOK

17.30 -19.00

Mażoretki – Przedszkolaki Starsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

17.30 -19.00

Balet Arabesque repertuar

Alicja Iwańska

Duża sala GOK

17.45 - 19.00

Studio piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

18.00 - 21.00

Bębny afrykańskie+taniec

Sala kinowa

19.00 - 21.30

Klub Tańca „Dance Team” Pary sportowe latin

Duża sala GOK

19.00-20.30

Mażoretki – Kadetki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

 

Wtorek

 

15.00 -16.30

Taniec estradowy, nowoczesny gr starsza

Ekaterina Shalaeva

Sala nr 2

15.00 16.00

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17 GOK

15.30 17.45

Trampolina gr II

Viktoria WeselakAntoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP

15.30 17.45

Trampolina gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP

16.00-17.00

Młodzieżowy zespół wokalny Cztery Żywioły

Agnieszka Ślusarczyk

Sala wiejska Kup

16.00

Plastyka

Kornelia Sabasz

Sala nr 4

16.30-17.45

Taniec estradowy, nowoczesny gr młodsza

Ekaterina Shalaeva

Sala nr 2

16.30-21.00

Studio Tańca „Dance Team” Pary sportowe Standard

Karolina Anioł

Duża sala GOK

17.00- 19.15

„Kupskie Echo” zespół wokalny

Agnieszka Ślusarczyk

Sala Sala Wiejska Kup

17.30- 19.30

„Dobrzenianki”

Andrzej Krawczyk

GOK Sala nr 8

19.30- 21.00

Chór „Cantabile”

Hubert Prochota

Sala nr 2

 

Środa

 

15.00-16.00

Arabesque Baby

Alicja Iwańska

GOK sala 21

16.00 - 17.30

Tumbling

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-17.30

Grupa naborowa

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-17.00

Arabesque Baby

Alicja Iwańska

GOK sala 21

16.30-17.00

Mażoretki przedszkolaki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

PSP Dobrzeń Wielki

16.00-17.30

Grupa cyrkowa Cudaki

Grażyna Chmielowicz Krzysztof Riewold

Duża sala GOK

16.30-17.45

Breakdance

Robert Herbut

Sala kinowa

17.00-18.00

Mażoretki przedszkolaki starsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

Mała sala PSP Dobrzeń Wielki

17.00-18.00

Arabesque

Alicja Iwańska

GOK sala 21

17.30-19.00

Grupa BabyGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.30-19.00

Grupa GymKids

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.30 - 18.30

Klub Tańca „Dance Team” kurs młodzież

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

18.00-19.45

Mażoretki Kadetki modsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

Sala PSP Dobrzeń Wielki

18.00-19.30

Taniec estradowy/Jazz Dance

Alicja Iwańska

GOK sala nr 21

18.45– 20.00

Grupa rekreacyjna AcroGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

19.00 - 21.30

Klub tańca „Dance Team” kurs dorośli

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

 

Czwartek

 

9.00-12.00

Klub seniora

Krystyna Gierok

Sala nr 8 GOK

15.15-16.00

Zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

15.30-17.00

Ruch sceniczny Grupy Wokalne

Alicja Iwańska

Sala nr 21

15.30 - 18.00

Trampolina gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30 - 18.00

Trampolina Sport gr II

Viktoria Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-16.45

Zespół wokalny FRELKI

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00-21.00

Studio Tańca „Dance Team” Pary Sportowe

Karolina Anioł

Duża sala GOK

15.30-16.00

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

17.00-19.00

„Arabesque”Technika tańca klasycznego

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.00-17.30

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

17.30-18.30

Zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

19.00 – 19.50

Zajęcia indywidualne techniki tańca klasycznego

Alicja Iwańska

Sala nr 21 GOK

19.00-22.00

Kabaret Cool och

Franciszek Sośnik

Sala nr 17 GOK

19.30 - 21.00

Chór „Cantabile”

Hubert Prochota

Sala nr 2 GOK

 

Piątek

 

15.00-18.00

Klub Tańca „Dance Team”grupa młodsza

Krzysztof Musioł

Sala GOK co 2 tygodnie

15.00- 16.00

Balet „Arabesqeue Baby

Alicja Iwańska

Sala nr 21

15.30-17.30

Trampolina gr I

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30-17.30

Trampolina gr II

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30-17.30

Tumbling

Tomasz Balewicz

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00- 17.45

Mażoretki - kadetki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki

16.00-17.15

Balet „Arabesqeue Baby gr młodsza

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.15- 18.15

Arabesque solo

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.30-18.45

Grupa BabyGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

13.30-18.45

Grupa GymKids

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.45-19.30

Mażoretki - juniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki

18.00-22.00

Klub Tańca „Dance Team”

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

18.45-20.00

Grupa naborowa

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

18.45-20.00

Grupa rekreacyjna AcroJump

Viktoria Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

19.30- 22.00

Mażoretki - seniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

 

Sobota

 

9.00- 11.00

Mażoretki – kadetki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

10.00-12.00

Trampolina Sport gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

10.00-12.00

Trampolina sport gr II

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

10.00-12.00

Tumbling gr I

Tomasz Balewicz

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

11.00- 13.00

Mażoretki - juniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

13.00- 15.00

Mażoretki - seniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

Plan Zajęć GOK (wg dni tygodnia)2019/20

Poniedziałek

14.30-15.30

Dziecięcy zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

GOK sala nr 17

15.30-16.00

Balet „Arabesqeue” Baby gr solo

Alicja Iwańska

Sala nr 21GOK

15.30-18.00

Trampolina gr I

Wiktoria Weselak-Antoszczyk

Sala Zespół Szkół Kup

15.30-18.00

Tumbling Sport

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30-16.00

Studio piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00-17.00

Zespół wokalny Frelki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00-17.30

Balet „Arabesqeue” Baby gr starsza

Alicja Iwańska

Sala nr 21

16.30-17.30

Mażoretki – Przedszkolaki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

16.00- 17.30

„Cudaki” – cyrk

Grażyna Chmielowicz Krzysztof Riewold

Duża sala GOK

16.30- 18.00

Klub Tańca „Dance Team” pary dzieci latino

Sala OSP Chróścice

17.00-17.45

Dziecięcy zespół Wokalny Dzwoneczki Rytmika

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17 GOK

17.30-19.00

Mażoretki – Przedszkolaki Starsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

17.30-19.00

Balet Arabesque repertuar

Alicja Iwańska

Duża sala GOK

17.45-19.00

Studio piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

18.00-

21.00

Bębny afrykańskie+taniec

Sala kinowa

19.00- 21.30

Klub Tańca „Dance Team” Pary sportowe latin

Duża sala GOK

19.00-20.30

Mażoretki – Kadetki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

ZSZ Dobrzeń Mały

Wtorek

15.00-16.30

Taniec estradowy, nowoczesny gr starsza

Ekaterina Shalaeva

Sala nr 2

15.00 16.00

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17 GOK

15.30 17.45

Trampolina gr II

Viktoria WeselakAntoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP

15.30 17.45

Trampolina gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP

16.00-17.00

Młodzieżowy zespół wokalny Cztery Żywioły

Agnieszka Ślusarczyk

Sala wiejska Kup

16.00

Plastyka

Kornelia Sabasz

Sala nr 4

16.30-17.45

Taniec estradowy, nowoczesny gr młodsza

Ekaterina Shalaeva

Sala nr 2

16.30-21.00

Studio Tańca „Dance Team” Pary sportowe Standard

Karolina Anioł

Duża sala GOK

17.00- 19.15

„Kupskie Echo” zespół wokalny

Agnieszka Ślusarczyk

Sala Sala Wiejska Kup

17.30- 19.30

„Dobrzenianki”

Andrzej Krawczyk

GOK Sala nr 8

19.30- 21.00

Chór „Cantabile”

Hubert Prochota

Sala nr 2

Środa

15.00-16.00

Arabesque Baby

Alicja Iwańska

GOK sala 21

16.00 - 17.30

Tumbling

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-17.30

Grupa naborowa

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-17.00

Arabesque Baby

Alicja Iwańska

GOK sala 21

16.30-17.00

Mażoretki przedszkolaki młodsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

PSP Dobrzeń Wielki

16.00-17.30

Grupa cyrkowa Cudaki

Grażyna Chmielowicz Krzysztof Riewold

Duża sala GOK

16.30-17.45

Breakdance

Robert Herbut

Sala kinowa

17.00-18.00

Mażoretki przedszkolaki starsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

Mała sala PSP Dobrzeń Wielki

17.00-18.00

Arabesque

Alicja Iwańska

GOK sala 21

17.30-19.00

Grupa BabyGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.30-19.00

Grupa GymKids

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.30 - 18.30

Klub Tańca „Dance Team” kurs młodzież

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

18.00-19.45

Mażoretki Kadetki modsze

Anna Jakubik

Justyna Gawrońska

Sala PSP Dobrzeń Wielki

18.00-19.30

Taniec estradowy/Jazz Dance

Alicja Iwańska

GOK sala nr 21

18.45– 20.00

Grupa rekreacyjna AcroGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

19.00 - 21.30

Klub tańca „Dance Team” kurs dorośli

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

Czwartek

9.00-12.00

Klub seniora

Krystyna Gierok

Sala nr 8 GOK

15.15-16.00

Zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

15.30-17.00

Ruch sceniczny Grupy Wokalne

Alicja Iwańska

Sala nr 21

15.30 - 18.00

Trampolina gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30 - 18.00

Trampolina Sport gr II

Viktoria Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00-16.45

Zespół wokalny FRELKI

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

16.00-21.00

Studio Tańca „Dance Team” Pary Sportowe

Karolina Anioł

Duża sala GOK

15.30-16.00

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

17.00-19.00

„Arabesque”Technika tańca klasycznego

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.00-17.30

Studio Piosenki

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

17.30-18.30

Zespół wokalny Wizja

Agnieszka Ślusarczyk

Sala nr 17

19.00 – 19.50

Zajęcia indywidualne techniki tańca klasycznego

Alicja Iwańska

Sala nr 21 GOK

19.00-22.00

Kabaret Cool och

Franciszek Sośnik

Sala nr 17 GOK

19.30 - 21.00

Chór „Cantabile”

Hubert Prochota

Sala nr 2 GOK

Piątek

15.00-18.00

Klub Tańca „Dance Team”grupa młodsza

Krzysztof Musioł

Sala GOK co 2 tygodnie

15.00- 16.00

Balet „Arabesqeue Baby

Alicja Iwańska

Sala nr 21

15.30-17.30

Trampolina gr I

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30-17.30

Trampolina gr II

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

15.30-17.30

Tumbling

Tomasz Balewicz

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

16.00- 17.45

Mażoretki - kadetki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki

16.00-17.15

Balet „Arabesqeue Baby gr młodsza

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.15- 18.15

Arabesque solo

Alicja Iwańska

Sala nr 21

17.30-18.45

Grupa BabyGym

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

13.30-18.45

Grupa GymKids

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

17.45-19.30

Mażoretki - juniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki

18.00-22.00

Klub Tańca „Dance Team”

Krzysztof Musioł

Duża sala GOK

18.45-20.00

Grupa naborowa

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

18.45-20.00

Grupa rekreacyjna AcroJump

Viktoria Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

19.30- 22.00

Mażoretki - seniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

Sobota

9.00- 11.00

Mażoretki –

kadetki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

10.00-12.00

Trampolina Sport gr I

Adam Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

10.00-12.00

Trampolina sport gr II

Wiktoria Weselak Antoszczyk

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

10.00-12.00

Tumbling gr I

Tomasz Balewicz

Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

11.00- 13.00

Mażoretki - juniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

13.00- 15.00

Mażoretki - seniorki

Marta Jabłońska

Sala gimnastyczna

 

 

 
Więcej artykułów…